Home Site map Contacts RSS
Part of
Avia Solutions Group
Helicopter Maintenance and Repair | Helisota > Career > Product Manager

Product Manager

Darbo aprašymas:

  • Pasitelkiant rinkos analizės metodus, identifikuoti klientų poreikius koordinuojamam produktui;
  • Inicijuoti ir vykdyti produkto vystymo strategiją, bendradarbiaujant su pardavimų vadovais planuoti produkto pardavimų apimtis;
  • Planuoti rinkodarinius veiksmus ir koordinuoti jų įgyvendinimą;
  • Rengti trumpalaikes ir ilgalaikes produkto pardavimų prognozes;
  • Teikti informaciją ir mokyti pardavimų departamento darbuotojus apie koordinuojamą produktą;
  • Plėtoti ir palaikyti bendradarbiavimą su užsienio tiekėjais;
  • Periodiškai atlikti esamų ir potencialių konkurentų analizę;
  • Vykti į derybas su užsakovais/ tiekėjais/partneriais;
  • Dalyvauti parodose ir konferencijose.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Produkto valdymo patirtis (aviacijoje – privalumas);
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Geros rusų kalbos žinios;
  • Gebėjimas gerai dirbti kompiuteriu (MS Office paketu);
  • Kūrybingumas, komunikabilumas, sugebėjimas pasiekti užsibrėžtus tikslus;
  • Proaktyvumas ir savarankiškumas;
  • Stiprūs derybiniai įgūdžiai;
  • Galimybė keliauti.

Mes siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą aktyviai besiplečiančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Dinamišką, iššūkių nestokojančią kasdienybę;
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Konkurencingą atlygio ir paskatinimų sistemą.

Darbo laikas: Visa darbo diena
Vietovė: Kaunas

CV siųsti: [email protected]
Kontaktinis asmuo – HR manager Egle Sileikiene
Tel. nr.: +370 37 271 880