Home Site map Contacts RSS
Part of
Avia Solutions Group
Helicopter Maintenance and Repair | Helisota > Career > Metalsmith Riveter

Metalsmith Riveter

ŠALTKALVIS-KNIEDYTOJAS (-A)

Darbo aprašymas:

  • Sraigtasparnių detalių ir elementų gamyba kniedijimo būdu;
  • Sraigtasparnių salono bei įgulos kabinos įrangos, vidaus apdailos skydų ir panelių remontas ir techninė priežiūra;
  • Sraigtasparnių planerio konstrukcijos komponentų remontas ir techninė priežiūra.
  • Sraigtasparnių durų, liukų ir kitų komponentų remontas bei techninė priežiūra.

Reikalavimai:

  • Gebėti dirbti įvairių tipų rankiniais kniedijimo presais ir plaktukais;
  • Gebėti dirbti oro ir elektros gręžtuvais;
  • Gebėti dirbti universaliais šaltkalvio įrankiais;
  • Geros rusų kalbos žinios;
  • Išmanyti gręžimo, ženklinimo ir surinkimo darbus;
  • Išmanyti įvairius hermetikus;
  • Gebėti dirbti su detalėmis iš aliuminio;
  • Panašaus darbo patirtis.

Mes siūlome:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Naujoko apmokymus.

Darbo laikas: Visa darbo diena
Vietovė: Kaunas

CV siųsti: [email protected]
Kontaktinis asmuo:  Personalo vadybininkė Eglė Šileikienė
Tel. nr.  8 37 271880