Home Site map Contacts RSS
Part of
Avia Solutions Group
Helicopter Maintenance and Repair | Helisota > Career > Metalsmith Repairman

Metalsmith Repairman

ŠALTKALVIS-REMONTININKAS (-Ė)

DARBO APRAŠYMAS:

  • Sraigtasparnio komponentų išardymas, iškonservavimas ir remontas;
  • Sraigtasparnio komponentų defektacija;
  • Išardytų sraigtasparnių komponentų surinkimas;
  • Vėliau įgyjant daugiau patirties ir žinių, darbo užduotys keičiasi, sudėtingėja.

REIKALAVIMAI:

  • Ne mažesnis nei spec. vidurinis išsilavinimas (techninis);
  • Šaltkalvystės darbų išmanymas;
  • Rusų kalbos žinios;
  • Techninių matavimų, tolerancijų ir suleidimų pagrindų išmanymas;
  • Šaltkalviškų įrankių ir matavimo instrumentų naudojimo principų išmanymas;
  • Noras dirbti ir tobulėti aviacijos srityje;
  • Imlumas, gebėjimas greitai mokytis ir dirbti komandoje.

MES SIŪLOME:

  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Naujoko apmokymus.

Darbo laikas: Visa darbo diena
Vietovė: Kaunas

CV siųsti: [email protected]
Kontaktinis asmuo: personalo vadybininkė Eglė Šileikienė
Tel. nr. 8 37 271880