Home Site map Contacts RSS
Part of
Avia Solutions Group
Helicopter Maintenance and Repair | Helisota > Career > Chief Accountant

Chief Accountant

VYR. BUHALTERĖ (-IS)

DARBO APRAŠYMAS:

  • Buhalterinės apskaitos organizavimas, finansinių ir ūkinių operacijų teisėtumo užtikrinimas bei tinkamas dokumentų įforminimas;
  • Nustatytų materialinių vertybių priėmimo bei išdavimo taisyklių kontrolė;
  • Darbo užmokesčiui skirtų lėšų ir finansinės drausmės kontrolė;
  • Finansų ir apskaitos skyriaus bei kitų skyrių darbuotojų konsultavimas apskaitos klausimais;
  • Buhalterinių duomenų analizė;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo, einamų darbų atlikimo kontrolė;
  • Siūlymų dėl apskaitos kontrolės procedūrų tobulinimo teikimas vadovui;
  • Mėnesio ataskaitų rengimas;
  • Kitų tiesioginio vadovo pavestų užduočių vykdymas.

REIKALAVIMAI:

  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomika, finansai, buhalterija);
  • Ne mažiau kaip 3 metų darbo patirtis vyr. buhalterės (-io) pareigose;
  • Labai geras Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą išmanymas;
  • Importo ir eksporto procedūrų išmanymas;
  • Labai geros buhalterinės apskaitos ir jos organizavimo žinios;
  • Darbo su Navision apskaitos programa patirtis (privalumas);
  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios.

MES SIŪLOME:

  • Darbą šiuolaikiškoje, tarptautinį pripažinimą pelniusioje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas (kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį, visas darbui atlikti reikalingas priemones);
  • Darbą profesionalioje komandoje bei profesinio tobulėjimo galimybes.

Darbo laikas: Visa darbo diena

Vietovė: Kaunas, Europos pr. 5

CV siųsti: [email protected]

Kontaktinis asmuo: personalo vadybininkė Egle Sileikiene

Telefono  nr. +370 37 421637